| Onwerside a întrebat:

Salutare TPU
Am o mica problema. daca ma tai sau inpung cu un ac imi curge foarte mult sange
Spre exemplu cand am fost sa fac analizele cu un ac m-a inpuns in mana sa ia putin sange si mi-a curs destul.
Dupa care aseara m-am taiat la un deget si la fel foarte mult sange
Am enumerat exemplele acelea sa nu credeti ca sunt emo sau ceva de genu...
Ce am mai observat e ca mi se opreste foarte greu sangele cand sunt taiat.
Deci. ceva sfaturii in legatura cu asta? vi se pare normal?
Multumesc

1 răspuns:
| codyboy a răspuns:

Nu mi se pare normal deloc, tie nu ti se coaguleaza sangele, si asta e grav, nu vreau sa te sperii dar trebuie sa-ti faci niste analize mai amanuntite, cunosc niste boli de sange grave de acest gen dar prefer sa ma abtin. consulta un hematolog. succes!