| Happppy1 a întrebat:

Am o pereche de lentile care in luna decembrie mai aveam sa le port 3 zile.Are ceva daca le port acum dupa atata timp, ca din decembrie nu le-am mai purtat? Pot cauza ceva la ochi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rikimaru95 a răspuns:

Nu cred ca ar fi o problema.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, daca doctoru a zis sa nu le mai porti, nu le mai purta.
Dar daca nu ti-a zis nimeni le poti purta.

| archas a răspuns:

Pai daca nu ai probleme nu iti cauza singur exista o posibilitate sa iti "strici" ochii.iar daca ai probleme mergi la un consult!