| Afganistanu_9917 a întrebat:

Am o pereche de lentile de contact seamana cu ochi lui sasuke uchiha. Pot sa le pun la ochii? Imi poate face rau la vedere? Cat timp pot sa le port?

1 răspuns:
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Mai bine stai cuminte. Orice miscare gresita, te poate costa vederea. Lasa-l naibii pe Sasukeoh go on, sunt doar animeuri. Nu-ti bate joc de vederea ta, caci daca faci asta, si iti pierzi vederea, poate evolueaza Sasuke si nu vei mai stii cum arata. laughing. Nu fa asemenea prostii!