| Allyţu a întrebat:

Buna!
Chiar am apendicita?crying
Acum 3-4 luni a aprut durerea in partea stanga si dupa o luna a inceput sa am dora in partea drepta.Cand alerg sau fac exerciti fizice incepe sa ma dora in parte drepta unde este apendicita. Durerea acesta o am de mult timp crying(inca nu m-am dus la un medic chirurg...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onlyketoops a răspuns:

Si eu am avut problema asta si am pus o intrebare legata de asta si acum nu ma mai doare. Trebuie sa te doara in dreptul buricului p akl in dreapta nu la coaste

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu ai apendicita. Apendicita este o boala acuta, in 3-4 zile de la aparitia primelor simptome se complica cu peritonita (daca nu este operata).

| Incarcare a răspuns:

Nu! I se intampla la toti. Si mie cand alerg mult! Stai linistit/a! Nu ai nimic si nici nu trebuie sa te duci la doctor!

Răspuns utilizator avertizat
| CrazyJoker a răspuns:

Eu am mers pentru o indigestie si de fapt aveam apendicita...despre tine nu stiu ce sa zic du-te si fa-ti un controlwinking sa nu fie prea tarziu