| Dana123grb a întrebat:

Am o problema care ma macină de cateva luni. In August am avut o tentativa de contact neprotejat (eram la menstruație) dar nici macar nu s-a rupt himenul. De atunci am senzatia ca sunt însărcinată. Desi am facut 4 teste de sarcina pe tot parcursul acestei perioade si au iesit toate negative. Ciclul menstrual a venit corect dar totusi am senzatia ca imi creste burta. Un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

A mai fost inca o fecioara in istorie, care a nascut.
Fii sigura, NU vei fi tu a doua! big grin

| Adry05 a răspuns:

Esti paranoica lol 100% nu esti gravida, ai toate semnele din lume ca nu esti. Probabil esti balonata sau te ingrasi

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, pe ciclul nu se poate ramane insarcinata!
Apoi, burta creste de la mancare, sau grasime acumulata.
Nu toate femeile care au burta mare sunt insarcinate! laughing

| MadalinG99 a răspuns:

Probabil stai cu stresul asta, de ce nu faci totusi un examen ca sa fii sigura? Sau un test de sarcina.