| Andrada134 a întrebat:

Buna TPU am si eu o nelamurire.mi-a intarziat ciclul menstrual 8 zile. ultimul contact sexual a fost protejat dar acum 2 luni am avut contact sexual neprotejat si si.a dat drumul in mine.mi-am dorit sa raman gravida dar nici o sansa.mi-am facut 2-3 teste de sarcina dar au iesit negative..si am avut si ciclu normal in iunie si iulie dar in august nu mi-a venit si ma doare sub burta si urinez cam des.ce credeti?

1 răspuns:
| Bubbleuh a răspuns:

Sarcina intarziata, se poate intampla, dar daca ai spus ca ai facut si teste, iti recomand sa verifici data de expirare al accesoriilor cu care te-ai verificat, du-te la ginecolog, unul tanar de preferat.