| Dianamsr a întrebat:

Am o problema cu capul. Am coaja pe scalp si cand o rup iese cu tot cu sange si carne. Nu mai pot cu asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie care-ti va da o trimitere la dermatolog. Pe aici nu sunt medici sa te ajute.

| alina2k18 a răspuns:

Pai ai o afectiune dermatologica, probabil dermatita seboreica sau orice altceva.
Du-te la dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la dermatolog si nu mai rupe nimic ca mai rau faci