| Kalibi1327 a întrebat:

Bună, am o problema la măsea, am o gaura imensa în ea, mi-au rămas doar "pereții" de la ea, în acea gaura mi s-a făcut ca o bucățică de carne din care mai iese sânge, daca o ating sau ma spăl pe dinti ma doare foarte tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si ce putem face noi si nu poate stomatologul?

| Kalibi1327 explică (pentru suntserios):

Sa îmi răspundeți fără bani?
Fără sa strigați la mine, ultima data când am fost a strigat la mine de numa și nu știu care era faptul ca făceam ce zicea ea, și mam ales cu o rana la coltul gurii din cauza unui instrument

| suntserios a răspuns (pentru Kalibi1327):

Noi nu suntem medici dentisti sa iti raspundem.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am inteles, multumesc ca ne-ai adus la cunostinta.

Daca cauti o solutie, probabil singura solutie, cea mai convenabila, adecvata si la indemana, este sa mergi de urgenta la un medic stomatolog.

| Catrice a răspuns:

Și? La psiholog îți zici problemelehee hee

| gabicoo a răspuns:

Mergi urgent la stomatolog! Daca stai asa cu ea risti sa faci infectie!

| dinaprilie a răspuns:

Well, daca ai posibilitatea mergi la stomatolog.