| alexandra01 a întrebat:

am o problema cu care ma confrunt de mult timp.de 2 ani am foarte des senzatie deasa de urinare, durere la urinat si in timpul actului sexual, de vreo 2 saptamani au inceput sa ma doara foarte tare si ovarele in special cel stang.mi-am facut analize de mai multe ori si tot timpul mi-au iesit bune, dar cand mi-am facut testul uraktiv mi-a iesit ca am infectie severa.La ginecolog nu pot ajunge momentan, dar pana pot face o vizita la ginecolog oare ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O infectie uro-genitala severa. Du-te urgent la ginecolog, nu mai aman, fiindca in infectiile genitale fiecare zi conteaza. Si intrerupe viata sexuala pana la diagnosticare si tratament.

| DarkAleka a răspuns:

In primul rand nu mai continua viata sexuala, iti poti imbolnavi si partenerul, mare atentie ca infectiile astea sunt foarte usor de transmis pe cale sexuala, si fugi cat mai repede la un ginecolog, nu e bine pentru sanatatea ta sa stai asa :*.
Sper sa te faci bine.