| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Buna deci acum 3 zile mi-au aparut alergie si mi-au aparut pe picioare bube
azi am fost la farmacie si am luat clorocalcin si alcol mentolat pentru ca nu a mai avea probleme cu mancarimea stiu ca bubele trec in 4 zile dar vreau sa treaca mai repede si natural
Apropo alcolul mentolat este bun pentru incalzirea muschilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence explică:

@DariusMafia2002 dincate vad ai 10 ani alcolul mentolat e acelasi numai ca alcolu mentolat este mentolat fata de spirt si se aplica pe cosuri
sau bubite si el se aplica la fel cu ce ai zis ranspuns = cu 0

Răspuns utilizator avertizat
| douasdoi a răspuns:

Daca vrei sa nu-ti mai apara bubele, cauta o fata, nu mai fa prostii singur!