| mihaela8005 a întrebat:

Buna, am o problema. de vreo 2 saptamani aproape imi tot curge o secretie rozalie-maronie. Nu mult, cat sa umplu 2 tampoane de zi. Acum vreo 3 saaptamani aproape, m-am udat la picioare din cauza zapezii si am fost la munca si n-am avut cum sa-mi schimb sosetele si am stat in curent si frig. Am si o mancarime de toata frumusetea dar o aveam dinainte. Secretia asta ar putea fi menstruatia mea doar ca daca am racit la ovare imi curge mai putin si mult mai inchis? Si inca ceva, am voie sa intru in biserica daca imi curge chestia aia? Mentionez ca n-am mai avut contact sexual de mai bine de 3 saptamani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da poti intra in Biserica dar cu batic alb pe cap.

| Lostlyric a răspuns:

Secretia aceea tipa dupa ajutor. Du-te si fa un consult la ginecolog cat poti de repede. Cat despre Biserica...te verifica cineva?

| AlexSalling a răspuns:

Nu-i problema. Cumpara ceaiul asta, face minuni.
https://www.elenagruie.ro/......coree.html