| Chichi155 a întrebat:

Am o problema destul de mare. imi transpira foarte tare palmele... nu stiu ce sa fac, uneori mi-e rusine sa ating ceva sau pe cineva pentru ca sunt efectiv uda pe palme. Va rog ajutati-ma, dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

E pe baza nervoasa, asa patesc si eu in special vara si remediu nu exista

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

E o problemă de consultat un medic internist şi poate şi un psiholog sau neurolog.