| loggertiffman a întrebat:

BUNA am o problema la genunchiul drept.Cand merg pe bicicleta din casa dupa vreo 10 minute nu mai pot continua pentru ca ma doare genunchiul drept.doar drept! NU ma doare daca alerg, merg sau stau.doar dupa cateva minute de pedalat.tin sa mentionez ca, cu ceva timp in urma am sarit deodata vreo 3-4 trepte si am aterizat pe piciorul drept.trebuie sa consult un doctor? chiar mi-ar placea sa fac mai multa bicicleta mai ales ca e iarnalaughingURGENT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poate ai o problema cu meniscul, du-te la un ortoped.

| PlfacT a răspuns:

Consulta un ortoped, ai putea avea probleme cu meniscul! (poate necesita operatie)

| Senzaționalul a răspuns:

Cel mai bine e să consulți un medic.
De la căzătură e posibil să ți se tragă.

| loggertiffman explică:

Acum a inceput sa ma doara putintel si genunchiul stang... oare nu poate sa treaca de la sine? trebuie neaparat sa merg la doctor?

| Anonimainima a răspuns:

Pai este posibil sa te fii lovit sau sa iti fortezi genunchiul sau sa se blocheze ceva de la genunchi du-te la un doctor