| Andrutsa_3014 a întrebat:

am o problema legata de cearcaneI don't want to see le am de ceva timp si nu trec.am incercat multe tratamente naturiste:-s si nimic.va rog ajutati`ma msc anticipat;*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Cu frunze de menta zdrobite aplicate pe cearcane ai incercat? Si nu uita un "secret "important: orice crema aplicata pe cearcane se indeparteaza obliugatoriu dupa 10 minute de actionare!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

În general când începi să ai o problemă cu cearcănele în caz că nu e de la oboseală nu prea ai ce face. Încearcă batoane corectoare care să le acoperi. Dacă te preocupă mergi la farmacie şi cere o cremă bună pentru asta! Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dormi mai multhappy
sa nu mai stai asa mult in fata televizorului, sau in fata monitorului,
iar daca nu dispar acopera`le cu fond de tenhappy
succeswinking