| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna, am o problemă, ma doare spatele in zona gâtului, de vreo 5 săptămâni, cei de la munca au zis febra musculară, dar nu prea cred

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CodreanuC a răspuns:

Of, tehnologia asta, mai lasa calculatorul si du-te si i-a lectii de stat in fata calculatorului corecte

| crowleyburgon a răspuns:

Mie imi suna a meningita. Cand incerci sa apleci capul in jos te doare mai tare?
Du-te la medic cel mai bine, daca tu chiar crezi ca nu e de la postura pe care o ai la locul de munca.