| Buburuza2306 a întrebat:

Cred ca am o problema, intotdeauna eu sunt fierbinte pe spate, ard, mai ales in zona gatului si mai jos, pana la sold, am observat ca sunt fierbinte rau in jurul coloanei, de sus pana jos. Credeti ca e o problema? Nu am febra, nu ma doare capu sau altceva, vi s-a intamplat si voua? Stiti din ce cauza e? Dau funda, multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Salut!happy
Cred ca o sa faci niste pistrui/negi in urma unei radiatii solare. Le vei avea toata viata, dar sa stii ca nu te va supara delocbig grin!
Cu placerehappy

6 răspunsuri:
| Puffulets a răspuns:

Nu stiu din ce cauza dar ar trebui sa mergi la un doctor!big grin

| Eugeniusu a răspuns:

Esti in calduri... nu ai boli stai flexata!

| Buburuza2306 explică (pentru Eugeniusu):

Nu e adevarat! tongue

| Eugeniusu a răspuns (pentru Buburuza2306):

Am glumit scumpa mea = ))

| nik14 a răspuns:

De la soare, incearca sa te dai cu o crema de protejarea pielii contra soarelui

| Buburuza2306 explică (pentru nik14):

Cand am mers la mare am avut crema cu factor de protectie 35, dar si inainte sa merg la mare tot asa eram, problema e de 2 ani.