| mary2032 a întrebat:

Am o problemă. mi se duce pielea de pe nas, sad și nu știu de ce. Mai tot timpul. arată așa de inestetic si urât crying... Nu știu ce sa fac! Vă rog, ajutați-ma crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Buna! am avut si eu acceiasi problema..incearca sa iei de la plafar laptisor de matca si sa te dai seara pe nas..in cateva zile de la aplicare nu o sa mai ai probleme.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hidratează pielea cu ulei de migdale dulci.
Pa, pa.

| mary2032 explică (pentru Legiuitoarea):

Mulțumesc frumos! :*

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
De la ce ți se duce pielea de pe nas? Mie de la soare.
Încearcă să te dai cu o cremă de față.
O să se rezolve totul.
Pa, pa. :*

| mary2032 explică (pentru mimiwewem):

Aha.happy. Mulțumesc :*

| Ceriik a răspuns:

Ti-ai stors punctele negre/? Da-te seara cu un strat gros de crema de galbenele.

| mary2032 explică (pentru Ceriik):

Referitor la prima întrebare, da... le urăsc. Și mulțumesc pentru sfat! :*