| Assassins a întrebat:

TPU am o problema mare sa spun asa.Eu nu pot dormi noapteasad. Adorm doar pe la 4, 5 noaptea si ma trezesc la 12, 13 A. M, si sunt frant. Ce sa fac sa pot dormi si eu pe la 1 nopatea macar? Funda!

Răspuns Câştigător
| Saya555 a răspuns:

Buna...pai fa ceva sa te obosesti, fa sport. Dimineata puneti ceasul sa sune pe la 9:30, sa te trezeasca in fiecare zi. o sa vezi ca o sa incepi se revi la programul normal. succes.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu în timpul zilei ce program ai?
Activitățile zilnice nu îți sunt cunoscute?
Pa, pa.

| TheBiban a răspuns:

1.Cana cu lapte cald...
2.Incearca sa te culci pe la 10... (uita-te la ceva plictisitor la TV)
3.Somnifere?
P.S.big grinaca vei putea dormi o noapte si te culci in fiecare noapte devreme nu vei mai avea problemele astea.

| ℓίίίgнт a răspuns:

Daca stai all day long.pe canapea si te uiti la tv (ori te joci la pc) fara sa consumi pic de energie logik straight face iesi si tu mai des afara.macar sa te plimbi.sau fa sport.inot asa consumi energie si noaptea dormi bine merci rolling on the floor blushing Sper ca te-am ajutat...Bft kiss

| Angelique a răspuns:

Ia somnifere!winking

| Iamal a răspuns:

Pune pe cineva sa te adoarma "instant"...ai sa dormi mult si bine