| Danuuk a întrebat:

am o problema! sunt plina de muscaturi de tantari sau de puric nu stiu exact. ce sa mai fac cu ce sa ma dau? mie dupa mult timp imi trec dar raman pete.imi spuneti va rog un unguent sau ceva pentru blande? sa imi dispara cat mai repede! si cum sa fac sa nu mai am urma pe picioare..nu pot purta pantaloni scurti ca mie jena.

va rog mult ajutati`ma! funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mona a răspuns:

muscaturile de purici nu trec mai repede de o saptamana, ar trebui sa stii de fapt ce te a muscat, cele de tantari te mananca si se umfla un pic, daca intrebi la farmacie de spray pentru tantari o sa ti dea dar in cazul purecilor nu stiu daca exista