| ItsMatrix a întrebat:

Am o saptamana de cand am facut abdomene (dupa ce am alergat mult ) si mi-a iesit ceva in partea dreapta, ceva umflat peste muschiul ala V. Nu mai e asa umflat ca prima data, insa nu stiu, voi ce credeti ca e? Deabia maine merg la ecograf si as vrea sa stiu daca a mai patit cineva. Doctorul de familie a zis seamana a hernie,cand apasa e tare insa, dar nu se simte a hernie cand apasa pe stomac, etc. Nu am nici un simptom, ceea ce e ciudat. Singurul lucru e faptul ca simt ca e ceva umflat cateodata doar cand ma aplec, dar nu mult.
Pana maine, voi ce credeti ca ar fi? Imi e tare frica. Apendicita nu e.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyLZo98 a răspuns:

Cauti un server de samp care sa nu se inchida curand?
Te astept pe :
DNS: SAMP.INFLAME.RO
http://www.inflame.ro/