| BezeaToxica a întrebat:

Nu stiu de ce cand ma aplec sa iau cv de jos/dorm pe partea dreapta ma doare undeva pe la rinchi si pe la apendicita, dar nu rau decat se simte ca ma apasa.
Nu am facut operatia de apendicita, dar nu ma doare piciorul sau alte treburi.
De la ce poate fii aceasta durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dragosbogdan001 a răspuns:

Redu stresul. Si mancanca mai putin gras. Du-te si la doctor.

2 răspunsuri:
| KilluaZoldyck a răspuns:

Du-te si fa niste analize la spital asta e cel mai bine in momentul de fata

| doggy123 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un medic