| Antonia02 a întrebat:

Am o saptamna de cand nu mai fumez, dar tot mai simt nevoia, tot ma mai gandesc la tigari. Voi (cei care ati reusit sa va lasati de fumat) cum ati procedat?happy Stiu ca e prea devreme ca sa nu mai am simptomele astea, dar vroiam sa stiu voi ati facut sa uitati definitiv de tigaribig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Ancutsa a răspuns:

Buna, Antonia! :)
Poate, te ajuta site-urile astea :
http://www.eva.ro/......-4130.html

http://www.medicina-naturista.ro/......tural.html

Daca nu, mai cauta pe net.Sunt multe articole.
Sanatate si spor! :*

| ElectricChapel a răspuns:

Eu am fumat doi ani de zile. Mi-am pus in gand... Inainte toat alumea era nefumatoare, iar fumatorii erau mai smecheri. Acum, toata lumea fumeaza, iar nefumatorii au devenit mai smecheri. Eu am 1 an de cand m-am lasat, intr-adevar mi se mai face pofta asa cateodata, dar nu asa cum era inainte. Ma pot stapani acum. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am lasat de fumat de 17 ani si tot imi plac tigarile. dar nu le mai vreau. te inrobesc. te lasi foarte greu.de aia am hotarat sa fac ce vreau eu nu ce vor ele.

| omy_9418 a răspuns:

Eu da am folosit plasturele nicolet si dpa am fumat tigari nicolet si acum mi-e scarba sa vad ca cineva fumeazahappy succes... funda?

| addi a răspuns:

Eu am fumat 8 ani si m-am lasat foarte usor. Prin ambitia mea. fa si tu la fel.winkingCand vezi pe altii ca fumeaza si nu suporti du-te in alta parte si ia-ti ceva de mancat sau de bautwinking eu asa faceam
LLDbig grinbig grinbig grinbig grin