| ShacoShaco a întrebat:

Buna, am observant pe capul penisului o mica pata de culoare diferita de acel roz de peste tot. Pasta este de culoare mov (adica in principiu putin mai inchisa decat restul zonei).
Cred ca o am de mult timp si nu prezinta durere sau mancarime este pur si simplu colorata diferit.
Oare se vede asa din cauza unui vas de sange sau este ceva din cauza caruia trebuie sa imi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mariss2006 a răspuns:

Nu trebuue sa iti faci griji! Sunt ca sanii fetelor. Au diferite forme. Cum si penisul tau are o culoare mova pe capul penisului. Dar in caz ca te doare mergi la un urolog. Paa