| Ab1975 a întrebat:

Buna, am pe degetul aratator ca niste puncte negre, iar ieri am observat ca unul dintre ele s-a umflat foarte putin si l-am tot stors a iesit ca un cos, dar am tot insistat si mi s-a umflat pe seara foarte tare degetul si ma doare, nu mai pot sa il indoi si cand il tin drept ma doare, dar simt ca ma doare osul. Am pus gheata dar nu stiu ce sa mai fac pana maine cand ma duc la doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca-s negi...
Atentie, nu se storc si nu se umbla la ei ca se infecteaza.