| myself a întrebat:

Salut, ieri la sport am cazut in degetele piciorului stang(pozitia este ceva de genu cand stai pe varfuri) si degetele si sau intins cam mult, si vreau sa spun ca de atunci ma doar intruna... durerea e numai la degetul,, aratator". daca merge spus asa si la picior,,, deci pot sa pun piciorul sa merg dar inca doare tare. vreau sa spun ca nu s-a umflat insa nu stiu ce e poate fi o entorsa? sau sa mi se mutat vreo vena? fundita pentru cine zice si ce sa fac(am aplicat deja gheata)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MistiqueAngeL a răspuns:

Mergi la doctor:d