| xoxxxoooxo a întrebat:

Buna!
Am probleme cu respiratia de mult timp, dar nu am mers la un control inca. Respir greu si am des senzatia ca nu mai am aer. Cand inspir imi trosnesc oasele toracelui si simt o durere minora, dar uneori poate fi mai intensa, iar cand mi se face rau si respir greoi simt ca bataile inimii nu sunt regulate.
La ce sa ma astept?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Mai bine mergi la doctor cât mai repede.
Nu te lua după sfaturile de aici pentru că nu ştiu cât de bune ar putea fi.
Poţi avea diferite boli sau a fost o anume răceală netratată corespunzător şi s-a ajuns la altele.
Însănătoşire grabnică!

| Idc12345 a răspuns:

Meam ce ai mai vecina?