| Calinm22 a întrebat:

Bună, am purtat o pereche de cercei care aveau închizătoarea din cauciuc, iar când am tras de cercel să-l scot afară am realizat că mi-a rămas blocat cauciucul in ureche...
M-am chinuit 1h sa îl scot și acum mă doare de mor.
Am reușit să bag alt cercel prin spate sa nu se închida gaura dar prin fața nu mai am cum sa îmi pun cercel.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ca baiat nu ai nevoie de cercecel in ureche decat daca esti gay

| Violleta2022 a răspuns:

Apeleaza la mama, frate, sora sau un prieten, care sa extraga cu penseta, partea de cauciuc.

| Calinm22 explică (pentru Violleta2022):

I-am zis la fratele dar sa făcut puroi și o sa merg la medic după ce o sa ies de la muncă