| diana1394 a întrebat:

.am si eu cateva nelamuriri in legatura cu unele chestii ciudate care mi se intampla. de vreo saptamana am niste scurgeri maronii ca si cum as avea menstruatie nu am dureri nu am nimic... ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca sunt dupa ciclu sau inaintea acestuia nu sunt probleme. Daca totusi persista mergi la medic!

| onasis1961 a răspuns:

Ori eşti răcită, ori gravidă! Dacă nu eşti gravidă, sigur eşti însărcinată!(e o glumă)

| flaviu1990 a răspuns:

Ai luat cumva chiloti de la o prietena si poate avea ceva scurgeri sau poate ca tu ai racit jos,?