| Dia_Vandy_1979 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, acum 3 luni am fost operata de apendicita, si totul a fost Ok, dupa 2 luni au inceput dureri in zona operatiei..am fost la medicul care mi-a facut operatia, am fost consultata si spune ca n-am nimic, am facut si un egograf si a iesit bine..acum e a treia luna si durerile inca sunt...si nu cred ca e ceva normal. Si am stari de greata si febra...ar trebuii sa imi fac grij? Astept raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa-ti griji si mergi la alt doctor pana gasesti unul care te ia in serios.

| Kaℓi a răspuns:

Nu e ok daca a aparut febra. Du-te macar la medicul de familie si explica-i situatia, poate iti da o solutie.

| Dia_Vandy_1979 explică:

Multumesc de sfaturi.