| Mihaella225 a întrebat:

Hei
Marti am fost operata de apendicita acuta catarala si azi(vineri) mi-au dat drumul acasa.De ieri am inceput sa am stari de greata si uneori ameteli...e normal sau ar trebui sa-mi fac probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| cevdet a răspuns:

Si de ce nu i-ai spus medicului cat erai in spital?! Nu e bine. Mergi la medic.

| Robert2580 a răspuns:

Mergi la medic in cel mai scurt timp cu chestiile astea nu e de joaca! Multa sanatate!

| JackBoston a răspuns:

Poate sa fie de la anestezie dar du-te inapoi la chirurgie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JackBoston):

laughing

| Mihaella225 explică (pentru JackBoston):

Si eu cred ca e de la anestezie.Pana o elimin din corp...plus ca au trecut 4 zile, nu ma pot simti bine imediat.

| Gabi991 a răspuns:

Astfel de întrebări nu se pun aici, ce tine de sănătate se adresează medicului!