| Alleeksssaa a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, acum o luna am facut s... protejat si nu s-a terminat in mine iar luna asta nu mi-a mai venit stopul iar cand fac s... ma doare foarte rau in burta, cum am mai spus am facut doua teste si or iesit negativ de la ce poate fi durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi poate fi și de la dereglări hormonale,. dă fuguța la ginecolog.

| Bogdan_9316 a răspuns:

Doamne fereşte la anii tăi sa faci sex? Vai, vai lumea asta e plina de imoralitate sexuală, din punctu de vedere ai comis un păcat imoral. Relaţiile sexuale sunt permise în timpul Căsătoriei.

Nu vă temeţi de Dumnezeu?

| lVlad a răspuns:

Nu a fost frumossstonguetongue

| Maya_deci_1993 a răspuns:

Dar nu ti-a venit o luna intreaga sau nu ti-a venit pe data in care stiai u ca trebuie sa vina? si durerea poate fi din cauza ca o faci prea des sau vaginul tau nu este obisnuit cu penisul lui(probabil mai mare).