| AleAlexa740 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta, ma dor foarte rau genunchii,iar uneori imi cedeaza piciorul si imi vine sa cad, nu e de la calciu si tin sa spun ca n-am nici 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cum stai cu greutatea?

| fabiola a răspuns:

Nu pare a fii probleme din cauza greutatii, ma gandeam ca esti supraponderala si lezezi articulatiile! Ar fii bine sa mai ceri parerea unui medic si incerca sa aplici seara un unguent de la pronatura!

| CryChristiAN a răspuns:

Cred ca este de la sedentarism din cauza ca nu ai stat prea mult in casa. De -acum colo sa stai mai mult pe afara, pentru ca la varsta de 18 ani nu mai poti sa alergi nici 50 m. Ti-o spun din proprie experienta. COnsuma fructe pentru a-ti stabili energia necesara.

| CryChristiAN a răspuns (pentru CryChristiAN):

Pardon, ca ai stat prea mult in casa* trebuia.

| AleeeeMaria a răspuns:

42 kg.