| mary20 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.de cateva zile am dureri de burta. durerile sunt cand in partea stana cand in partea dreapta. ce credeti ca ar putea fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Cauzele ar putea fi multe. Noi nu iti putem spune exact ce ai decat sa ne dam cu parerea. Indicat este sa consulti medicul de familie.
Sanatate!

| Safire17 a răspuns:

E durere "surda" sau ascutita? Unde te doare: mai in sus, spre coaste sau in jos? cati ani ai?

| mary20 explică (pentru Safire17):

Este o durere ascutita care este in zona coastelor si se muta durerea din stanga in dreapta, am 30 de ani.

| anaanitaa a răspuns:

thinking du-te la un medik. numai el iti poate spune ce ai.winking

| zeitacriss22 a răspuns:

Iti dau un sfat.du-te la medic