| andreabalog90 a întrebat:

De 2 zile am dureri in tipul sexului in partea dreapta sub burta, ce poate provoca durerile astea? poate fi apendicita?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai degraba ceva in sfera genitala: chisturi ovariene, inflamarea ovarului sau a trompei. Trebuie sa te vada repede ginecologul, fiindca durerile in timpul actuui sexual au cauze serioase si trebuie tratate serios.

| Zenithf a răspuns:

Incearca niste bai de coada calului, faci timp de 1 saptamana, si te abtii de la sex pe perioada asta, daca este la fel si dupa tratamentul asta mergi la medic.

| Anca a răspuns:

Ar putea fii si o rana pe col...

Răspuns utilizator avertizat
| Mike_7143 a răspuns:

Durerile trebuiesc tratate de doctori, in general. Nu cred ca vreunul din noi, cei care iti raspundem, este doctor.
Asa ca, nu mai sta pe ganduri si fa-ti o programare.

| Nikolas28 a răspuns:

Buna... este posibil cum zici tu dar parerea mea este ca sa mergi la un control ginecolog amanuntit si cred ca o sa ai raspuns.pa