| MMarina a întrebat:

Am si eu o problema, va rog ajutati-ma! Ma doare rau in partea dreapta sub burta, si ma doare si burta ..Si cand merg, cand ridic picorul drept. Oare ce am? Dau funditaa Multumesc!

Răspuns Câştigător
| YourAngelღ a răspuns:

Nu as vrea sa te sperii dar ar putea sa fie apendicita.
Trebuie sa te duci la medic sa te vada.

5 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Daca iti rasfrange durerea in jos pe picior, sigur ai facut apendicita. Du-te de urgenta la spital. Nu de alta, dar daca astepti prea mult, ti se perforeaza si mori. Nu vreau sa te sperii.

| ioanaioana a răspuns:

Sunt sanse mari sa ai apendicita. Du-te urgent la medic altfel se agraveaza durerea. Am avut si eu apendicita si stiu cum e

| Axys a răspuns:

Fugi la medic sa te vada happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil apendicele!
http://www.eva.ro/......24918.html

| MunyLeka a răspuns:

Mai bine mergi la doctor, pot fi multe posibile cauze. piciorul te poate durea si de la coloana..lafel si durerile abdominale..sau cum au spus si ceilalti poate fi de la apendice..sau poate fi o simpla balonare. Mergi la medic fara teamahappy