| Marisa7 a întrebat:

Am și eu o întrebare de dimineață când m-am trezit, m-am trezit cam țeapănă din cauza faptului că am adormit fără pătura și cam dezbrăcată. De dimineață mi-a fost puțin rău., dar acum pe seara m-a luat o durere groaznică de cap și puțin măseaua. Să fie din cauza că am tras curent?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da mai mult ca sigur de la curent este durerea ta.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Vezi, daca n-ai si tu pe vreunu' sa te acopere x_x