| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare! De vreo trei saptamani, am cumparat o tigara electronica si nu mai fumez din cele normale deloc. Dar au aparut durerile de cap si ametelile. E posibil sa fie de la tigara electornica sau de la faptul ca m-am lasat brusc de fumat? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Normal ca de la lasatul de tigari brusc.Maicamea a incercat sa se lase de fumat fara tigara electronica si avea niste nervi de era mai sa arunce cu ceva dupa mine.Dar daca e asa fumeaza cat se poate de putin din tigara electronica si mananca multa multa samanta(floarea soarelui)cat timp mananci samanta nu iti trebuie tigari. Sper sa te ajute sfatulwinking

| betibeti50 a răspuns (pentru Spitz10):

Multumesc pentru raspuns, chiar nu mai simt nevoia sa fumez din cele normale, iar nervoasa nu sunt, multumesc inca o data pentru raspuns!