| Stefygg a întrebat:

cam de 4 saptamani fumez din tigare electornica..problema este ca m-am plictisit de ea si am ales sa revin al cele normale...Am fumat azi cateva tigari si pur si simplu nu le mai simt, nu isi mai fac treaba par nesatisfacatoare... Daca nu mai fumez electronica voi reveni la cele normale sau se poate sa fii facut ceva la plaman din cauza celei electronice Stima.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de stimă, lasă țigară fie ea obișnuită, fie electronică.
Trebuie să deții controlul asupra situației, sănătatea ta este cea mai importantă pentru tine.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Numai fumezi deloc! Altceva nu ai ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sfatul meu este să te laşi de ţigări fie ele electronice, fie naturale, respectă-ţi sănătatea!
Te pup!

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Nu stiu daca o sa mai citesti mesajul dupa 2 ani de cand ai intrebat dar doresc sa iti raspund. Nu mai simti tigarile normale pentru ca ai folosit o concentratie de nicotina mai mare decat era in tigarile normale care le fumai. La revedere.