| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
Am si eu o intrebare
Exista lentile de contact pentru miopie cu dioptriile -05 si -25?
(nu stiu inca ce fel de miopie am pentru ca doctorul mi-a zis sa port 3 luni ochelari si dupa aia sa revin la control ca sa`si dea el seama ce miopie e)
Dar dupa 3 lui... daca mai am nevoie de ochelari as vrea sa`mi pun lentile (si de aia va intreb daca exista )
Dau funda :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Enzio a răspuns:

Fratimiu are, si stiu ca daca dai comanda iti face pe ce drioptrii ai, si nu poti alege culoare la cele cu drioptrii! dar mai stai ceva nu iti pune direct ochelarihappy