| DianaGabriela1708 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare mai mult pentru femei, acum o saptamana mi-a trecut menstruatia si am observat zilele acestea ca am niste scurgeri cu sange. Tin sa precizez ca am avut o operatie de chisturi de ovare si o hemoragie interna care a provocat rani acum 1 an si de atunci au mai fost unele probleme. Deoarece este putin deficil sa ma duc la un ginecolog in perioada asta poate ma puteti ajuta. Va multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i deloc normal si sanatos ce ti se intampla. eu spun sa nu mai amani si sa-ti faci programare de urgenta la medic.