| Ionita_Constantin_2001 a întrebat:

Buna am si eu o problema am un fel de inflamatie în gura, stiu ca am amigdalitele inflamate mai pe scurt am puroi în gat pe acesta stiu cum sa-l tratez dar mai am ceva am pe interiorul falcilor ceva galben seamana cu puroil, eu ma duc la dentis este vorba de o infectie de igiena sau de mancare usor usor parca ar vrea sa îmi manance din pielea dupa obraz si ma doare si în coltul guri
Daca ma poate ajuta cineva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| francut a răspuns:

Ai o infectie foarte urata si generalizata. Mergi urgent la medic. Urgent!