| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema.
Cateodata(se intampla destul de rar) simt o intzepatura in labii sau intre labii undeva in interior atunci cand apas zona aceea sau daca am pantaloni stramti sau cand stau jos.
Ce poate sa fie, oare am vreo problema?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca e mai degraba de la imbracaminte. Nu mai purta pantaloni stranti si lenjerie intima incomoda.

mariana
| mariana a răspuns:

Este important sa mergi la un consult ginecologic pentru ca, s-ar putea sa ai o infectie la aparatul genital extern ori chiar cel intern. Nu trebuie sa intarzii pentru ca este necesar sa te tratezi pentru a nu mai avea dureri si imbraca-te cu pantaloni mai largi sau cu fusta, pentru a nu te jena atunci cand mergi ori te asezi. Multa sanatate si succes.