| 1112 a întrebat:

. Buna TPU. happy. am o problema. mai intima.
. Nu mi.a venit mendtruatia. normal trebuia sa imi vina la inceputul lunii. straight face. Nu am avut nici un contact sexual, si stiu ca asa ceva se mai intampla la adolescente, dar niciodata nu mi.a intarziat asa mult. Ma doare burta de cateva zile, asa cum ma doare si inainte de a.mi venii dar nu mi.a venit inca. straight face. Ar trebuii sa imi faci griji?
. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| aleCsandrra a răspuns:

Pai mai sunt unele cazuri in care menstruatia nu mai vine la data potrivita. Mi-e mi-a intarziat 2 luni din cauza stresului si efortului. Poate te-ai stresat cu ceva, dar daca te doare burta asteapta-te la ea ca sigur vine.

2 răspunsuri:
| Glorya18 a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji! Probabil esti stresata si de aceea. Si eu am avut niste probleme in familie si am fost foarte stresata si mi-a intarziat 3 luni. Sau poate ai fost foarte racita si aceasta poate fi o cauza. Menstruatia se tot regleaza timp de 2 ani.

| alex972212 a răspuns:

Nu