| Hitchcockian a întrebat:

am si eu o problema...ieri seara am fost dezvirginata, dar imi curge putin sange si acum, si mi-a curs toata ziua putin...E ok sau nu? sunt ingrijorata...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce vârstă ai, sincer?
Sângerarea poate persista până la 5-7 zile, cu întreruperi, picături de sânge.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

E ceva normal

| Parintele a răspuns:

Stai si tu linistita in pat cu picioarele lipite pune si un tanpon extern. Si nu mai fa sex cateva zile.

Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, pot apărea astfel de sângerări, dar sunt RARE.

Vezi alte detalii la linkul :
http://drsex.terapiam.ro/2007/09/03/dezvirginarea/comment-page-1/

Toate cele bune.

| foxsilver a răspuns:

Stai linistita, ca e ceva normal! Sangerarea de dupa dezvirginare e influentata de mai multi factori. Uite, ca sa intelegi mai bine, citeste aici:
http://www.seximus.ro/intrebari_sex/sangerare_dezvirginare.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E normal sa-ti curga, nu-ti face probleme.
Daca te ingrijoreaza, vorbeste cu un medic.
Te pup!

| DanyelFSN1 a răspuns:

Pai e normal sa curga sa ti-ai rupt ataa aia, asa e dupa dezvirginare

| Pimpux a răspuns (pentru DanyelFSN1):

Ataa aia, cum ii zici tu, se numeste himem. esti cam prost informat

| DanyelFSN1 a răspuns (pentru Pimpux):

Ma app nu ai venit tu sa ma critici pe mine si 2 stiu cum se numeste Acel Himem, dar era 2:30 si eram c`am buimachappy

| Pimpux a răspuns (pentru DanyelFSN1):

Acel himem se numeste himem.

cam* nu c`am

| DanyelFSN1 a răspuns (pentru Pimpux):

Ma pimpux cu tine nu se poate vb si app de abia ma abtin sa nu ma enervez si sa te spurc putintel.Incheiem Discutia!

| Pimpux a răspuns (pentru DanyelFSN1):

Dragule, daca la o asemenea intamplare marunta te abtii sa nu te enervezi inseamna ca ai probleme majore cu autocontrolul. poti sa scrii ce doreste sufletul tau, dar sa stii ca soarele rasare, pentru noi toti, la fel in fiecare zi.