| CorinaCorii a întrebat:

Am si eu o problema in special pentru fetehappy De 2 zile urinez foarte des. Nu mi-am inceput viata sexuala. Si nici in momentul urinarii nu curge nici o pata de sange doar ca urinez foarte des. Nu stau cu picioarele goale pe gresie... Sper sa ma ajutati. Funda:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Se pare ca problema pe care o ai tu se datoreaza sindromului premenstrual, care la unele fete/femei se manifesta si prin urinari mai dese decat in mod obisnuit, Stai linistita, nu ai de ce sa-ti faci griji, nu ai nici o problema de sanatate.
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai racit la ovare

| Azµre a răspuns:

Posibil să fi răcit, ar fi bine să vezi medicul de familie, poate fi și un sindrom premenstrual, poți avea altceva. orice eventualitate du-te la medic.

| AlleAlllexandra a răspuns:

Poate ai racit la burtica laughing Nu e nimic, poate ai baut mai multa apa decat de obicei. Daca o sa urinezi si in urmatoarele 3-4 zile tot asa, consulta un medic.