| Kaithlyn a întrebat:

de vreo 2 zile ma ustura groaznic cand urinez si curge sange.Va rog spuneti mi ce este si ce sfaturi mi ati da.
P.S. sa nu incepeti sa spuneti ca sunt gravida sau chestii de genu, va rog.

Poate fi o infectie sau raceala, pentru ca in ultima vreme am cam stat cu picioarele goale pe gresie si am fost la piscina. big grin

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Noi nu iti putem spune concret ceea ce ai deoarece nu suntem doctori.Mergi la doctor si el va sti cu siguranta ce ai si va sti cum sa te ajute.Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat