| scuter85 a întrebat:

Buna,am si eu o problema si nu stiu ce sa mai fac.Ma doare urechea ingrozitor,nu pot nici sa inghit, ma doare si obrazul.Am incercat sa scot curentul cu conuri de hartie cu tigara si degeaba. Durerea persista...ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim? Ce ai făcut tu?
Mergi la un medic O.R.L.-ist, ai nevoie de un consult medical de specialitate!
Pa, pa.

| BroascaCuElice a răspuns:

Să mergi la doctor pentru că poate ai infecție la ceva măsea/dinte.
S-ar putea să ai puroi așa că mai bine consulți un doctor pentru că s-ar putea ca acel puroi să îți intre în sânge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai tras curent.
Te duci la medic, e posibil sa nu fie nici curent, poate este vreo infectie.
Te pup!

| scuter85 explică:

Ok,multumesc pentru raspuns.Pana luni cand voi merge la control oare ce as putea sa iau de durere?