| babyblue_8588 a întrebat:

am si eu o surioara de 8 ani care a fost operata acum 2 saptamani de apendicita, apoi la vreo 2 zile de la externare a facut gastro enterocolita si s-a deshidratat.Am internat-o in spital si apoi dupa externare a fost totul ok timp de vreo 4 zile asa dupa care tot se plange ca o doare inima si simte ca si cum ar curge ceva rece in jurul inimii. Mi se pare destul de ciudat si nu imi dau seama ce poate fi, ma gandesc ca poate fi de la tratament (debridat, biotics). Aveti vreo idee de la ce ar putea fi? multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt, mai degraba, efectele tarzii ale deshidratarii. II va trece in cateva saptamani. Daca se agraveaza, ar trebui s-o vada un pediatru.

1 răspuns:
| shakira a răspuns:

Sincer imi pare rau pentru sora ta.sadsadnu stiu ce poate fi. sfatul meu e sa va duceti cu ia la spital sa o consulte un medik e cel mai in masura sa iti zica ce are sora ta. sper sa se faca bine repede si sa fie sanatoasa. te pup:*