| Ciubotaru_Ciprian_1999 a întrebat:

Am urgent nevoie de ajutor. De o perioada de timp cand ma asez in pat culcat ma tot deranjează ceva pe lângă inima parca as avea ceva acolo sau ma atinge ceva si cand dau capul in jos la fel

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inainte de culcare fa cateva miscari de gimnastica de relaxare cu bratele deschise.
Nu te culca pe partea stanga.

Daca simptomul persista si in continuare, mergi la medic pentru investigatii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi urgent la doctor, el v-a şti cel mai bine.Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza intestinului gros, probabil nu "l-ai golit"complet si preseaza inima. Desigur nu putem reduce si posibilitatea de a suferii o afectiune grava a inimii. Cel mai bine e sa te duci la cardiolog. Bafta!

| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Ai splina mărită, dacă te jenează sub coastă în partea stângă. Cel mai bine ar fi să te duci la doctor pentru un consult, și pentru analize.
Sănătate!

| Mirris a răspuns:

Fugi la doctor.Nu te juca cu sanatatea.Aici nu o sa gasesti raspunsul concret.