| bikesports2 a întrebat:

am urgent nevoie de ajutor, am o problema. Am 17ani, De aproape 2-3ani pana acum, când vreau sa dau capul in jos ma tot atinge ceva parca la spate si lângă inima, sau mai ales dimineața, sau când stau in poziție in fund si pe spate, oare ce o fii? Ma îngrijorez tare... Daca stau ridicat si drept si aplec capul in jos parca iar simt ceva la spate-inima... Oare de ce? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Levente99 a răspuns:

Du-te la doctor, nu astepta raspuns aici. Pot fi foarte multe cauze, doar un specialist te poate ajuta.